Про нас

Нам подобається вигадувати нові форми та концепти у звичній усім їжі. Свою велику мету ми бачимо у створенні ідей, здатних спростити життя. 

item-0node

Історія

Ми щодня міркуємо над продуктами, які будуть смачними, зручними та суттєво спростять життя наших споживачів. Ми завжди йдемо далі, шукаємо те, що цінно для споживача та створюємо цікаві продукти. З 2007 року компанія нерідко змінювала вектор руху, дослухаючись до тенденцій українського ринку, аналізуючи досвід інших країн, вивчаючи трансформацію власних поглядів на продукти харчування. Сьогодні ми на шляху масштабування: з виробника м’ясо-ковбасних виробів у фуд-компанію з глибокою компетенцією та вірою у себе. 

Філософія

Ми віримо, що наші продукти допомагають кайфувати від кожного моменту, не жити минулими спогадами чи майбутніми планами. Вони смачні, зручні, доступні та без усього зайвого. 

Наші пріоритети:
•  дотримання міжнародних та національних стандартів, законодавчих і нормативних вимог до безпеки та якості харчових продуктів;
•  стабільна якість та безпечність продукції;
•  систематичне вивчення думки споживачів та партнерів про продукцію та підприємство;
•  забезпечення максимального зниження негативного впливу діяльності підприємства на навколишнє середовище.

 

Команда

Люди - наша найбільша цінність. Ті, які працюють з нами пліч-о-пліч, і ті, які купують наші продукти, бо знають: вони смачні, цікаві і без гидоти. Конструктивний фідбек здатний наштовхнути нас на нову ідею, яка спростить життя. Адже ми усі хочемо одного й того ж - бути здоровими та радіти життю!